校外成绩2013

比赛项目:Petandingan Bola Tampar MSSPK Kinta Utara B12 &  Akhir (Lelaki) PPD Kinta Utara

主办当局PPD Kinta Utara

日期4-3-2013

地点: SJK(C) Wan Hua 2 Ipoh

参赛人数:12

Kedudukan

名次

Nama Murid

学生姓名

Kelas/No

班级/座号

中文姓名

英文姓名

Niab Johan

胡伟力

AU WAI LIK

6U/2

 

田瀚生

THIAN HAN SHENG

6H/32

 

吴松平

GOH SOONG PENG

5K/9

 

陈明立

CHAN MING LI

5K/2

 

王竣雄

ONG JUN HOM

6K/23

 

麦鹏昇

MAK PANG SENG

5B/24

 

陈俊衔

TAN JUN XIAN

5H/29

 

张玮轩

CHEONG WEI XUAN

5U/7

 

王绥鑫

WONG SWEE SHIN

5H/29

 

柯凯轩

KUA KAI XUAN

5P/17

 

谢昊洋

CHO YEE KENG

4H/6

 

甘若阳

KAM YORK YONG

4J/16


 

 


比赛项目:Kejohanan Badminton MSS Daerah Kinta Utara (Bawah 12 Tahun) Tahun 2013

主办当局:SJK(C) Wan Hwa 2 Ipoh Perak

日期5~8-3-2013

地点: Kompleks Sukan MBI Ipoh Perak

参赛人数:4

Kedudukan

名次

Nama Murid

学生姓名

Kelas/No

班级/座号

中文姓名

英文姓名

Tempat Keempat

赖俊佑

LYE JUN YEW

5M/25

Suku Akhir

黄文扬

WONG WEN YANG

6B/27

 

 

 

 

 


 

比赛项目:Kejohanan Balapan dan padang MSSD Kinta Utara 4X200 meter

主办当局

日期13-3-2013

地点 SMK Pinji

参赛人数:56 buah sekolah (56 pasukan)

Kedudukan

名次

Nama Murid

学生姓名

Kelas/No

班级/座号

中文姓名

英文姓名

Tempat Ketiga (ganga)

林立峰

LAM LI FENG

6J/13

 

黄凯阳

ADRIAN WONG KAI YANG

6B/1

 

郑家翰

CHANG JIA HAN

6J/2

 

王智扬

ONG CHEE YANG

6B/17

 

 

比赛项目:Public Speaking

主办当局:PPD Kinta Utara

日期:21-3-2013

地点: SK Raja Perempuan Ipoh

参赛人数:1

 

Kedudukan

名次

Nama Murid

学生姓名

Kelas/No

班级/座号

中文姓名

英文姓名

Sijil Penyertaan

刘俊麒

LIEW JUN QI

6C/26

 

 

 

 

 



比赛项目:Pertandingan Bercerita Bahasa Melayu Tahap 1 Kelompok 6

主办当局SK Convent

日期2-4-2013

地点 SK Convent

参赛人数:12

Kedudukan

名次

Nama Murid

学生姓名

Kelas/No

班级/座号

中文姓名

英文姓名

Sagu hati

甘若风

KAM YORK FOONG

3C/10

 

 

 

 

 


比赛项目:Pertandingan Bercerita Bahasa Melayu Tahap 2

 主办当局:Kelompok 6 Daerah Kinta Utara

日期:2-4-2013

地点: SK Convent Ipoh

参赛人数:1

Kedudukan

名次

Nama Murid

学生姓名

Kelas/No

班级/座号

中文姓名

英文姓名

2

刘兆铭

LAU SIEW MING

4H/19

 

 

 

 


 

 

 

比赛项目:Pertandingan Pidato

主办当局:Kelampok 6 Kinta Utara

日期:2-4-2013

地点: S.K. Convent Ipoh

参赛人数:1

Kedudukan

名次

Nama Murid

学生姓名

Kelas/No

班级/座号

中文姓名

英文姓名

2

赵凯晟

CHEW KHAI XING

5C/4

 

 

 

 


 

 

比赛项目:Kejohanan Akuatik MSSPK 2013

主办当局Pejabat Pelajaran Daerah Kuala Kangsar

日期1-3-2013 – 4-3-2013

地点 Kompleks Sukan MBI  Ipoh

参赛人数:6

团体赛

Kedudukan

名次

Nama Murid

学生姓名

Kelas/No

班级/座号

中文姓名

英文姓名

季军

巫健森

NICHOLAS BOO KIN SAM

6U/26

 

潘彦企

PAN YAN-QI

6M/27

 

邓杰汉

THANG KIT HAN

4C/34

 

张凯翔

TEOH KAI XIANG

5U/34

 

 

比赛项目:Pertandingan Bola Tampar MSSPK

        Kinta Utar B12 Tahun Antarea A&B Dan C&D 2013

主办当局:PPD Kint Utara

日期:26 & 27-2-2013

地点: SJKCBercham Ipoh

参赛人数:12

Kedudukan

名次

Nama Murid

学生姓名

Kelas/No

班级/座号

中文姓名

英文姓名

亚军

胡伟力

AU WAI LIK

6U/2

 

田瀚生

THIAN HAN SHENG

6H/32

 

吴松平

GOH SOONG PENG

5K/9

 

陈明立

CHAN MING LI

5K/2

 

王竣雄

ONG JUN HOM

6K/23

 

麦鹏昇

MAK PANG SENG

5B/24

 

陈俊衔

TAN JUN XIAN

5H/29

 

张玮轩

CHEONG WEI XUAN

5U/7

 

王绥鑫

WONG SWEE SHIN

5H/36

 

柯凯轩

KUA KAI XUAN

5P/17

 

谢昊洋

CHEAH HAO YANG

4H/6

 

甘若阳

KAM YORK YONG

4J/16


 

比赛项目:挥春比赛

主办当局:Kerajaan Negeri Perak Darul Ridzuan

日期:22 & 23 -2-2013

地点: Pepan Perkarangan Hotel Kinta Riverfront

Kedudukan

名次

Nama Murid

学生姓名

Kelas/No

班级/座号

中文姓名

英文姓名

亚军

冯荐尧

FOONG JIN YU

6H/9

 

 

 

 

 


比赛项目:癸巳年全国挥春赛

主办当局:星洲日报、RTM、爱FM

日期:17-2-2013    

Kedudukan

名次

Nama Murid

学生姓名

Kelas/No

班级/座号

中文姓名

英文姓名

入选

冯荐尧

FOONG JIN YU

6H/9

 

 

 

 

 


比赛项目:挥春比赛

主办当局:霹雳海南会馆青年团

日期:2013

Kedudukan

名次

Nama Murid

学生姓名

Kelas/No

班级/座号

中文姓名

英文姓名

冠军

冯荐尧

FOONG JIN YU

6H/9

 

 

 

 

 


比赛项目:2013Pertandingan Kaligrafi  2013

主办当局:Persatuan Seri Tulis Malaysia

日期:23-2-2013

Kedudukan

名次

Nama Murid

学生姓名

Kelas/No

班级/座号

中文姓名

英文姓名

优等奖

冯荐尧

FOONG JIN YU

6H/9

 

 

 

 


  

比赛项目:Pertandingan Kaligrafi  2013

主办当局:World Trend Sunrise Palace Sdn. Bhd.

日期:15-2-2013

Kedudukan

名次

Nama Murid

学生姓名

Kelas/No

班级/座号

中文姓名

英文姓名

优等奖

冯荐尧

FOONG JIN YU

6H/9

 

 

 

 

 


比赛项目:Kejohanan Skuasy MSSPK Kinta Utara 2013

主办当局:Daerah Kinta Utara

日期:22-2-2013

地点: Gelanggang SkuasyKompleks Sukan DBIIpoh

参赛人数:27

Kedudukan

名次

Nama Murid

学生姓名

Kelas/No

班级/座号

中文姓名

英文姓名

Penyertaan

吴翰庭

NG HON TENG

6C/34

 

 

 

 

 


比赛项目:癸巳年挥春公开赛

主办当局:培南国中

日期:2-2-2013

地点: 培南国中

参赛人数:12

Kedudukan

名次

Nama Murid

学生姓名

Kelas/No

班级/座号

中文姓名

英文姓名

优等奖

冯荐尧

FOONG JIN YU

6H/9

优等奖

古轩泽

KOO XUAN ZE

6H/16

优等奖

林立峰

LAM LI FENG

6J/13

优等奖

蔡宇哲

CHYE YU ZHE

4H/11

Comments